Genel sXe Hataları ve Çözümleri

Bu yazımızda sXe injected‘in başlıca verdiği hatalar ve çözümleri hakkında bilgilendirme yapacağız;

1-) Hataların genel olarak kaynağı antivirüs programlarıdır: Eğer bir hata alıyorsanız ilk yapmanız gereken sXe injected programını antivirüs programı içinde güvenilir programlar listesine eklemek olsun yada bu da çözüm olmadı ise antivirüs programını tamamen kaldırmak veyahut devre dışı bırakmaktır. Daha sonra sXe kurulumu yapıp tekrar deneyin.

2) “Load error,try again” ve sXe açık olduğu halde serverın sizde sXe’yi kapalı gibi görüp oyundan atması problemi: Bu sorunun genel kaynağı ise virüs yada trojen türü kötü içerikli yazılımlarıdır. Bunun için sağlam bir antivirüs programı kurup bilgisayarınızı tamamen bir virüs taramasından geçirmelisiniz. Tarama yaptığınızda halen sonuç alınamadıysa “Combofix” trojan ve virüs temizleme aracı ile sisteminizi taratın. Yinemi çözüm olmadı? o zaman 1. kısımda yazdığım antivirüsü devre dışı bırakma veya kaldırma seçeneğini deneyin.

3) Windows Vista Veya Windows 7 hataları:
Bu yazımızı inceleyiniz: http://cshile.gen.tr/windows-vista-windows7-sxe-hatasi-cozumu.html

4) Not defteri ve intercepting (sXe kapatılacak) hatalarının çözümü: Bu sorunun en çok yaygın olan sebebi v23 yaması üstündeki sürümlere ait yamaları kullanmaktır. Piyasada bulunan v26,v29,v32 vb gibi cs 1.6 yamalarını indirip kullanmayın aksi takdirde sXe’de bu tür sorunlar yaşayabilirsiniz.

Sorunsuz oyunlar dileriz..

cshile.gen.tr ekibi.

One Comment

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir