ak47v2.cfg Bir cfgden daha fazlası !

Gönderen: SefawOw

Açıklama: 

– Bildiğiniz üzere ilk yayınaladığım ak47v1.cfg yoğun rağbet görmüştür ve v2 çıkarmam için istek üzerine istek gelmiişti.Bu yüzden tam 4 günlük yoğun bir çalışma ile v2 çıkarttım ve sizlere sunuyorum .

Özellikler :

– Alias,Setburst,600Setburst ayarları inanılmaz derecede uğraş verilerek hazırlanmıştır.

– Cfg ismindende belli olduğu için çok özel ve çok çaba sarfederek bulunan ve üzerinde çalışılan ak47 ayarlarıyla birlikte sunulmaktadır.

– İçeriğinde tam 9 farklı deagle ayar başlığı bulunmaktadır.

– m4a1 yani colt susturucu takıldığı andan itibaren mermi atma zamanı 9 saliseye indildiği için sekme oranı en az seviyeye kadar düşürülmüştür.

– Cfg ve antirecoil kavramlarını bir araya getirmek yanlıştır . Çünkü antirecoil veya norecoil bir hiledir mermi sekmez bu hile hile olmaktan yalnızca oyun içerisinde bulunan kodlar ile düzeltilebilir ve iddia ediyorum bu sekme oranı hile olmadan en az seviyeye kadar düşürüldü.

– Alias awp ayarları ile awpde zoomsuz atarken merminin saçma sapan yerlere gitmesi düzeltilde mesefa ne kadar uzak olursa olsun tutma ihtimali arttırıldı.

– Cfgde sizi hayran bırakacak özelliklerden biriside Deaglenin hs atabilme özelliğidir.Zaten deagle tek mermisiyle canı yarıya kadar indirebiliyor fakat ses kasarak deagle ile seri bir şekilde tek atabilme yetenekten ziyade ilgili ayarlarla ayrı bir mükemmellik kattı.

– Scout yani ördek yakın mesafede zoom açmadan deagle kadar etkili olabilmekte ve aynı zamanda usp ayarlarıda fevkalede seviyededir.

– Cfg normal olağan bir cfgden yani 30 kb lık cfgnin yaklasık 11 katına denk gelmektedir.

– Boyutundan dolayı oyun cfgyi 14 saniyede açmaktadır 🙂

– Hızlı silah alma kodları eklenmiştir : F1 , F2

– Ses kasma konusunda harika ayarlar yapılmıstır ve radar kullanımı en üst düzeye ulasmıstır.

– Cfg boyutu 378 kbdır.

NOT : RATE AYARLARI HERKESİN KENDİ PC VE KENDİ İNTERNET HIZINA AİT OLDUĞU İÇİN EN UYGUNUNU HESAPLAMA KONUSUNDA MSNDEN ULASABİLİRLER MSN CFGNİN İÇİNDEDİR…

NOT : CFGYİ BEĞENDİYSENİZ VEYA OLASI BİR  ŞİKAYETİNİZDE LÜTFEN YORUM ATINIZ V3 HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİM BUNLARA BAĞLIDIR 🙂

İNDİR

5 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir